Controleer voordat je speelt Hoe we beoordelen Over ons
Inloggen Registreren 18+ · Speel verantwoord
CCasines
Home›Casino's›Morospin Casino
MC

Morospin Casino

🔒 Vergund door Curaçao Gaming Authority Opgericht 2025· Bijgewerkt 26 Oct 2026
🪙 Crypto⚡ Snelle uitbetaling💬 feat_live_chat🏆 VIP-programma🎯 feat_tournaments
8.6/10
Casines-score
Aanbevolen
★★★★★
Welkomstbonus
75% up to €1,500
Min. storting
€10
Uitbetalingstijd
0–48 hours
spellen
3,000+
Niet beschikbaar
Morospin Casino is niet beschikbaar in jouw land
18+ · Alleen nieuwe spelers · Inzetvereisten en voorwaarden van toepassing · Speel verantwoord.
Morospin Casino

Algemene informatie

Morospin Casino is een online casino dat wordt geëxploiteerd door Terdersoft B.V. en in 2025 is opgericht. Het beschikt over een kansspellicentie van de Curaçao Gaming Authority, die tijdens de review onafhankelijk is geverifieerd.

Het casino biedt een ruime keuze aan games van 106 aanbieders, uitgebreide ondersteuning voor cryptocurrencies en traditionele betaalmethoden, een VIP-programma en 24/7 klantenservice. Morospin accepteert geen spelers uit het Verenigd Koninkrijk.

Opgericht2025
LicentieCuraçao Gaming Authority
Welkomstbonus75% up to €1,500
Totaal aantal spellen3,000+
Min. storting€10
Uitbetalingstijd0–48 hours
SupportLive chat & email 24/7
Mobiele appMobile browser
Valuta'sEUR, AUD, CAD, CHF, CZK, HUF, PLN