Sjekk før du spiller Slik vurderer vi Om oss
Logg inn Registrer deg 18+ · Spill ansvarlig
CCasines
Hjem›Casinoer›Morospin Casino
MC

Morospin Casino

🔒 Lisensiert av Curaçao Gaming Authority Etabl. 2025· Oppdatert 28 Oct 2026
🪙 Krypto⚡ Rask utbetaling💬 feat_live_chat🏆 VIP-program🎯 feat_tournaments
8.6/10
Casines-score
Anbefalt
★★★★★
Velkomstbonus
75% up to €1,500
Min. innskudd
€10
Utbetalingstid
0–48 hours
spill
3,000+
Ikke tilgjengelig
Morospin Casino er ikke tilgjengelig i landet ditt
18+ · Kun nye spillere · Omsetningskrav og vilkår gjelder · Spill ansvarlig.
Morospin Casino

Generell informasjon

Morospin Casino er et nettcasino som drives av Terdersoft B.V. og ble etablert i 2025. Det har en gamblinglisens utstedt av Curaçao Gaming Authority, som ble uavhengig verifisert under anmeldelsen.

Casinoet tilbyr et stort utvalg spill fra 106 leverandører, omfattende støtte for kryptovalutaer og tradisjonelle betalingsmetoder, et VIP-program og kundestøtte 24/7. Morospin aksepterer ikke spillere fra Storbritannia.

Etablert2025
LisensCuraçao Gaming Authority
Velkomstbonus75% up to €1,500
Totalt antall spill3,000+
Min. innskudd€10
Uttakstid0–48 hours
KundeserviceLive chat & email 24/7
MobilappMobile browser
ValutaerEUR, AUD, CAD, CHF, CZK, HUF, PLN