Controleer voordat je speelt Hoe we beoordelen Over ons
Inloggen Registreren 18+ · Speel verantwoord
CCasines
Home›Casino's›Trixino Casino
TC

Trixino Casino

🔒 Vergund door Anjouan Gaming Board Opgericht 2026· Bijgewerkt 19 Oct 2026
⚡ Snelle uitbetaling🪙 Crypto🎰 Live casino⚽ Sportsbook🛡️ feat_responsible_gambling
9.4/10
Casines-score
Een veelzijdig en cryptovriendelijk casino met een enorm welkomstpakket, een brede spelkeuze en snelle digitale opnames,
★★★★★
Welkomstbonus
777% up to €7,777
Min. storting
€10
Uitbetalingstijd
0–5 days
spellen
3,000+
Niet beschikbaar
Trixino Casino is niet beschikbaar in jouw land
18+ · Alleen nieuwe spelers · Inzetvereisten en voorwaarden van toepassing · Speel verantwoord.
Trixino Casino

Algemene informatie

Trixino Casino werd gelanceerd in 2026 en richt zich op een internationaal publiek met een combinatie van online casinospellen, live dealertafels, sportweddenschappen en cryptocurrencybetalingen. Het casino vermeldt een Anjouan Gaming Board-licentie en ondersteunt Engels, Zweeds, Duits, Spaans, Frans, Italiaans, Pools, Nederlands, Fins, Deens en Portugees.

De site heeft een moderne instant-play-interface die werkt op desktop, smartphone en tablet. Registreren is eenvoudig en spelers kunnen tijdens het aanmaken van een account een welkomstpromotie selecteren. De lobby is bijzonder eenvoudig te navigeren, met zoeken, providerfilters, sorteren op populariteit, categorieën voor nieuwe spellen en de mogelijkheid om favoriete titels op te slaan voor latere sessies.

Trixino biedt ook tools voor verantwoord gokken, waaronder stortingslimieten, verlieslimieten, inzetlimieten en sessielimieten. Spelers die een pauze willen nemen, kunnen een afkoelperiode van één tot 48 uur activeren of een langere zelfuitsluiting aanvragen.

Opgericht2026
LicentieAnjouan Gaming Board
Welkomstbonus777% up to €7,777
Totaal aantal spellen3,000+
Min. storting€10
Uitbetalingstijd0–5 days
SupportLive chat 24/7 & email
Mobiele appiOS & Android browser
Valuta'sEUR, BTC, BCH, ETH, USDT, USDC, DOGE, LTC, DASH, TRX, XRP, SOL, ADA