Sjekk før du spiller Slik vurderer vi Om oss
Logg inn Registrer deg 18+ · Spill ansvarlig
CCasines
Hjem›Casinoer›Trixino Casino
TC

Trixino Casino

🔒 Lisensiert av Anjouan Gaming Board Etabl. 2026· Oppdatert 19 Oct 2026
⚡ Rask utbetaling🪙 Krypto🎰 Live casino⚽ Sportsbok🛡️ feat_responsible_gambling
9.4/10
Casines-score
Et funksjonsrikt og kryptovennlig casino med en enorm velkomstpakke, bredt spillutvalg og raske digitale uttak, al
★★★★★
Velkomstbonus
777% up to €7,777
Min. innskudd
€10
Utbetalingstid
0–5 days
spill
3,000+
Ikke tilgjengelig
Trixino Casino er ikke tilgjengelig i landet ditt
18+ · Kun nye spillere · Omsetningskrav og vilkår gjelder · Spill ansvarlig.
Trixino Casino

Generell informasjon

Trixino Casino ble lansert i 2026 og retter seg mot et internasjonalt publikum med en kombinasjon av nettcasino, live dealer-bord, sportsbetting og kryptobetalinger. Casinoet oppgir en lisens fra Anjouan Gaming Board og støtter engelsk, svensk, tysk, spansk, fransk, italiensk, polsk, nederlandsk, finsk, dansk og portugisisk.

Nettstedet har et moderne instant-play-grensesnitt som fungerer på datamaskin, smarttelefon og nettbrett. Registreringen er enkel, og spillere kan velge en velkomstkampanje når de oppretter konto. Lobbyen er spesielt lett å navigere, med søk, leverandørfiltre, sortering etter popularitet, kategorier for nye spill og muligheten til å lagre favorittspill til senere økter.

Trixino tilbyr også verktøy for ansvarlig spilling, inkludert innskuddsgrenser, tapsgrenser, innsatsgrenser og øktgrenser. Spillere som ønsker en pause kan aktivere en nedkjølingsperiode fra én til 48 timer eller be om lengre selvutestengelse.

Etablert2026
LisensAnjouan Gaming Board
Velkomstbonus777% up to €7,777
Totalt antall spill3,000+
Min. innskudd€10
Uttakstid0–5 days
KundeserviceLive chat 24/7 & email
MobilappiOS & Android browser
ValutaerEUR, BTC, BCH, ETH, USDT, USDC, DOGE, LTC, DASH, TRX, XRP, SOL, ADA