Sjekk før du spiller Slik vurderer vi Om oss
Logg inn Registrer deg 18+ · Spill ansvarlig
CCasines
Hjem›Casinoer›Spinimax Casino
SC

Spinimax Casino

🔒 Lisensiert av Anjouan Offshore Finance Authority Etabl. 2024· Oppdatert 28 Oct 2026
⚡ Rask utbetaling🪙 Krypto💬 feat_live_chat⚽ Sportsbok🎰 Live casino👑 feat_vip
8.6/10
Casines-score
Anbefalt med forsiktighet
★★★★★
Velkomstbonus
150% + 150 FS
Min. innskudd
€10
Utbetalingstid
24–48 hours
spill
13,000+
Ikke tilgjengelig
Spinimax Casino er ikke tilgjengelig i landet ditt
18+ · Kun nye spillere · Omsetningskrav og vilkår gjelder · Spill ansvarlig.
Spinimax Casino

Generell informasjon

Spinimax er et nettcasino og sportsbook som drives av Next Global Era Limited under Anjouans jurisdiksjon. Plattformen ble etablert i 2024 og tilbyr casinospill, live casino og sportsbetting i mer enn 25 markeder.

Casinoet bruker en registreringsprosess i to trinn og er tilgjengelig via en mobiloptimalisert nettleser i stedet for en dedikert mobilapplikasjon.

Etablert2024
LisensAnjouan Offshore Finance Authority
Velkomstbonus150% up to €750
Totalt antall spill13,000+
Min. innskudd€10
Uttakstid24–48 hours
KundeserviceLive chat & email 24/7
MobilappMobile browser
ValutaerEUR, USD, NOK, CHF, HUF, CAD, BRL, CLP, PEN, AED, KWD, SAR, QAR, BTC, BCH, ETH, LTC, XRP, SOL, USDT, TRX, USDC, BNB, DOGE, ADA