Sjekk før du spiller Slik vurderer vi Om oss
Logg inn Registrer deg 18+ · Spill ansvarlig
CCasines
Hjem›Casinoer›Vipsta Casino
VC

Vipsta Casino

🔒 Lisensiert av Tobique Gaming Commission Etabl. 2025· Oppdatert 26 Oct 2026
💬 feat_live_chat🪙 Krypto👑 feat_vip🏆 feat_tournaments⚽ Sportsbok🎰 Live casino
8.5/10
Casines-score
Gå videre med forsiktighet
★★★★★
Velkomstbonus
100% + 100 FS
Min. innskudd
€10
Utbetalingstid
Varies by method
spill
10,000+
Ikke tilgjengelig
Vipsta Casino er ikke tilgjengelig i landet ditt
18+ · Kun nye spillere · Omsetningskrav og vilkår gjelder · Spill ansvarlig.
Vipsta Casino

Generell informasjon

Vipsta Casino er et nytt nettcasino lansert i 2025 og drevet av Dreamline Ventures SRL under en lisens fra Tobique Gaming Commission. Det aksepterer spillere fra Finland og tilbyr casinospill, live casino, sportsbetting og et bredt utvalg av betalingsmetoder.

Plattformen støtter et bredt spekter av språk og valutaer og inkluderer et VIP-program for tilbakevendende spillere.

Etablert2025
LisensTobique Gaming Commission
Velkomstbonus100% up to €1,000
Totalt antall spill10,000+
Min. innskudd€10
UttakstidVaries by method
KundeserviceLive chat 24/7
MobilappMobile browser
ValutaerEUR, USD, NOK, CAD, AUD, HUF, BRL, CHF, CLP, CZK, NZD, PEN, PLN