Controleer voordat je speelt Hoe we beoordelen Over ons
Inloggen Registreren 18+ · Speel verantwoord
CCasines
Home›Casino's›EmirBet Casino
EC

EmirBet Casino

🔒 Vergund door Curacao Gaming Control Board Opgericht 2023· Bijgewerkt 19 Oct 2026
🎰 feat_large_game_library🪙 Crypto🎥 Live casino⚽ Sportsbook🌍 feat_multilingual💬 feat_support_24_7
8.4/10
Casines-score
EmirBet biedt een uitgebreide casinobibliotheek, meer dan 70 softwareproviders, meertalige 24/7 ondersteuning en een bre
★★★★★
Welkomstbonus
125% + 25 Spins
Min. storting
€10
Uitbetalingstijd
0–48 hours pending
spellen
3,000+
Niet beschikbaar
EmirBet Casino is niet beschikbaar in jouw land
18+ · Alleen nieuwe spelers · Inzetvereisten en voorwaarden van toepassing · Speel verantwoord.

Algemene informatie

EmirBet Casino werd in 2023 gelanceerd en opereert als online casino en sportsbook onder Bellona N.V. Het casino vermeldt een licentie via Curacao Gaming Control Board en combineert duizenden casinospellen met sportweddenschappen, live casino-content en cryptobetalingen.

De site is beschikbaar in het Engels, Duits, Arabisch, Noors, Portugees en Hongaars. Spelers kunnen EmirBet gebruiken op desktopcomputers, Macs, smartphones en tablets via een browsergebaseerd platform zonder speciale software te installeren.

De navigatie is overzichtelijk, met spellen georganiseerd op categorie, provider, populariteit en alfabetische volgorde. Klantenservice is dag en nacht beschikbaar via livechat, terwijl e-mail en een FAQ-sectie extra ondersteuning bieden.

Opgericht2023
LicentieCuracao Gaming Control Board
Welkomstbonus125% up to €125 + 25 Bonus Spins
Totaal aantal spellen3,000+
Min. storting€10
Uitbetalingstijd0–48 hours pending
SupportLive chat 24/7 & email
Mobiele appiOS & Android browser
Valuta'sEUR