Sjekk før du spiller Slik vurderer vi Om oss
Logg inn Registrer deg 18+ · Spill ansvarlig
CCasines
Hjem›Casinoer›EmirBet Casino
EC

EmirBet Casino

🔒 Lisensiert av Curacao Gaming Control Board Etabl. 2023· Oppdatert 19 Oct 2026
🎰 feat_large_game_library🪙 Krypto🎥 Live casino⚽ Sportsbok🌍 feat_multilingual💬 feat_support_24_7
8.4/10
Casines-score
EmirBet tilbyr et omfattende casinobibliotek, mer enn 70 programvareleverandører, flerspråklig støtte døgnet rundt og et
★★★★★
Velkomstbonus
125% + 25 Spins
Min. innskudd
€10
Utbetalingstid
0–48 hours pending
spill
3,000+
Ikke tilgjengelig
EmirBet Casino er ikke tilgjengelig i landet ditt
18+ · Kun nye spillere · Omsetningskrav og vilkår gjelder · Spill ansvarlig.

Generell informasjon

EmirBet Casino ble lansert i 2023 og drives som et nettcasino og sportsbook under Bellona N.V. Casinoet oppgir lisensiering gjennom Curacao Gaming Control Board og kombinerer tusenvis av casinospill med sportsbetting, live casino-innhold og kryptobetalinger.

Nettstedet er tilgjengelig på engelsk, tysk, arabisk, norsk, portugisisk og ungarsk. Spillere kan bruke EmirBet fra stasjonære datamaskiner, Mac, smarttelefoner og nettbrett via en nettleserbasert plattform uten å installere egen programvare.

Navigasjonen er oversiktlig, med spill organisert etter kategori, leverandør, popularitet og alfabetisk rekkefølge. Kundestøtte er tilgjengelig døgnet rundt via livechat, mens e-post og en FAQ-seksjon gir ekstra hjelp.

Etablert2023
LisensCuracao Gaming Control Board
Velkomstbonus125% up to €125 + 25 Bonus Spins
Totalt antall spill3,000+
Min. innskudd€10
Uttakstid0–48 hours pending
KundeserviceLive chat 24/7 & email
MobilappiOS & Android browser
ValutaerEUR